List z Polski oraz Czech

Dawno nie pokazywałam wam moich nowych zdobyczy. To dlatego, że ostatnio wysyłam bardzo mało pocztówek. Staram się na bierząco odpisywać na listy od Pen Palsów. Mam nadzieję, że niedługo się to zmieni. Dzisiaj przychodzę do was z dwoma listami. Pierwszy przywędrował z niedaleka bo z Otwocka. 
Bardzo lubię utrzymywać kontakt z osobami z naszego kraju. Sprawia mi to wielką radość, chcę zachęcić was do podjęcia korespondencji z kimś, z Polski nie tylko z zagranicznymi osobami. 
Kolejny list pochodzi z Czech, ale korespondentka jest polką, która pojechała na wymianą do Czech. Bardzo się cieszę, że zgodziła się na pisanie ze mną. 
Na koniec pokażę wam moją ostatnią manią. Woski Yankee Candle, są do woski do palenia w kominku, które podczas podgrzewania wydzierają zapach. 
Tak wyglądają te woski. Mają one 22g, możemy je znaleźć rożne zapachy. Pokazuje je wam, gdyż mogę posłużyć jako prezent dla Pen Palsów. Jednak musimy pamiętać, że nie wszędzie możemy posłać taki wosk. To dzisiaj na koniec. Serdecznie was pozdrawiam i życzę miłego dnia. 

Komentarze

 1. Fajnie ^^ Ja z Polakami raczej nie piszę, nie umiem z nimi pisać xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj szkoda! Ja bardzo lubię pisać z Polakami :)

   Usuń
  2. o nowy avatarek :) jaki ladny :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?