Niespodzianka od czytelniczki oraz pocztówka z Australii

Witam was serdecznie! Co u was słychać? Mam nadzieję, że u was wszystko w porządku! Przychodzę do was z piękną pocztówką z Australii. 
Jest to moja druga pocztówka z tego pięknego kraju! Uwielbiam Australię. Moim drugim marzeniem po odwiedzeniu Japonii jest wycieczka do Australii.  Sama pocztówka jest przepiękna! 
Teraz pokażę wam przesyłkę, którą otrzymałam od czytelniczki bloga! Bardzo dziękuję kochana! To pocztówka z wiadomością.
Nie posiadam jeszcze pocztówki z Tarnowa dlatego moja radość jest podwójna! Sabina, bo tak właśnie nazywa się moja czytelniczka, wysłała mi kilka niespodzianek. 
Otrzymałam dwie przepiękne pocztówki, które w najbliższym czasie polecą gdzieś w świat. Sabino, tymi kartkami uszczęśliwisz nie tylko mnie, ale kogoś ze świata! Otrzymałam również cudowne naklejki z kotami oraz Smerfy!! Ja kocham Smerfy tak samo jak Muminki. Są to moje dwie ukochane bajki z dzieciństwa do których mam słabość do dziś. Na dziś tyle. Pozdrawiam was serdecznie.

Komentarze

 1. Pocztówka z Australii - przepiękna!!! Ja jeszcze nie mam żadnej pocztówki z tego kraju. To jest moje marzenie i mam nadzieję, że wkrótce się spełni! :)
  Pozdrawiam serdecznie!
  MIKI :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Największym marzeniem mojego taty jest podróż do Australii, kiedyś sprawiłam mu niespodziankę i umówiłam się na swapa z kobietą z tego kraju, ale adresowanego na mojego tatę. Bardzo się ucieszył :)
  Kartka z Krakowa wydaje mi się śliczna, szkoda, że nie pokazałaś jej w całości.
  Miłego weekendu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kartka od czytelniczki przywędrowała do ciebie z moich stron ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. To widzę, że mam podobne marzenie <3 Bardzo chciałabym mieszkać w Australii <3
  Śliczne kartki ;)

  http://dream-to-be-somebody.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne pocztówki i świetny list :) !

  mydreamlucky.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?