Meeting Postcrossing Wrocław

Witam was moi kochani! Dzisiaj chciałabym zdać wam relacje z wczorajszego Wrocławskiego zlotu postcrosser'ów. Z racji tego, że mieszkam w Legnicy, musiałam dojechać na miejsce spotkania. Dlatego też wybrała się na pociąg, który wyjechał oczywiście spóźniony, ale o dziwo na przybył o czasie. Miejscem spotkania była fontanna na Rynku Wrocławskim o godzinie 13:00. Jakimś cudem udało mi się znaleźć dziewczyny, które były już na miejscu. Razem wybraliśmy się na polowanie pocztówkowe, a następnie usiadłyśmy w Gruzińskiej restauracji. 

Od razu zabraliśmy się do wypisywania pocztówek oraz do rozmów. Było to moje drugie spotkanie i bardzo cieszę się, że mogłam poznać tak wiele wspaniałych osób. 
Oto moja pocztówka pamiątkowa z podpisami uczestników spotkania! W sumie było nas 11 osób.  Agnieszka zrobiła nam bardzo fajne i eleganckie naklejki ze zlotu. 
Udało mi się zdobyć kilka przepięknych  pocztówek :) Mam nadzieję, że już niedługo powtórzymy spotkanie. Być może uda mi się pojechać na spotkanie do innego miasta.  Na dzisiaj koniec, bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam. 

Komentarze

 1. ooooooj jaka szkoda ze nie wiedzialam tym bardziej ze jestem z Wro. nastepnym razem jakos glosniej promujcie spotkania ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Super musiało być to spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeju, ale musiało być fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne :D

  http://el0domcia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?