Co powinna zmienić w blogu ?

Ostatnio dodałam małą ankietą na temat zmian na blogu. Stwierdziłam jednak, że chciałabym, aby każdy kto ma ochotę wypowiedział się w tej kwestii. 
Jestem otwarta na wszelkie propozycje oraz krytykę. Piszę tego bloga dla was i to sprawia mi dużą przyjemność. Chcę, abyście czuli się dobrze na blogu i chcieli do niego wracać.  

Jeśli uważacie, że powinnam zmienić w grafice, stylu pisania postów, może macie pomysły o czym powinny być kolejne posty to proszę napiszcie mi o tym. 

Chcę, aby w komentarzach wywiązała się rozmowa na ten temat. Oczywiście proszę o kulturalne zachowanie. Pozdrawiam was i czekam na wasze opinie. 

Komentarze

 1. Grafikę masz całkiem ciekawą :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;) Mam w planach zmianę nagłówka, ale to dopiero za jakiś czas.

   Usuń
 2. Zanim usunęłam ankietę to zauważyłam, że kilka głosów poszło na styl pisania postów. Myślę, że zdjęcia dość ładnie pokazują każdą pocztówkę. Jeśli chodzi o błędy jaki popełniam podczas pisania postów. To jestem całkowicie świadoma, że taki popełniam. Nie chcę dodawać tylko zdjęć pocztówek i listów bez opisów, gdyż jest to moim zdaniem dość nudne. Piszcie jak waszym zdaniem powinny wyglądać posty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się bardzo podoba grafika na blogu. Może warto jedynie trochę do poszerzyć, wtedy zdjęcia będą też lepiej widoczne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogłabyś pisać więcej o swoich pen palsach, czego się ciekawego od nich dowiedziałaś, o czym piszecie (bez szczegółów oczywiście), co im wysyłasz i gdzie się w to zaopatrujesz

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja bym przeczytała artykuły w stylu "Dlaczego warto pisać listy", "Ile miesięcznie może wynosić (koszty) odpisywanie PenPalson + Postcrossing" itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie pomysły na artykuły bardzo mi się podobają!

   Usuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?