Pierwsze forum polskich postcrosserów


http://postcrossing.com.pl/

Miałam zrobić dla was posta o listach, które wysyłam po weekendzie, jednak muszę skończyć na nie odpisywać! Myślę, że jutro lub pojutrze pokaże listy jakie wysyłam. Jak na razie zapraszam na recenzje.

Wiele razy pisałam recenzje stroni internetowych, które mają związek z moim hobby. Ostatnio pomyślała, że warto napisać coś o forum dla wielbicieli pocztówek, na którym jestem zarejestrowana od ponad roku. 

Jest to forum zrzeszające wszystkich polskich postcrosserów oraz osób zbierających pocztówki. Strona jest bardzo przejrzysta, skonstruowana tak, aby każdy potrafił się na niej odnaleźć. Oczywiście nie musicie się rejestrować, aby podglądnąć wpisy na forum. Jednak niektóre tematy pojawiają się dopiero po rejestracji.  

Na forum możecie podzielić się swoimi doświadczeniami, pochwalić otrzymanymi pocztówkami poradzić się w razie problemów, uczestniczyć w wymianach, brać udział w konkursach. 

Dzięki forum mogłam bez problemu przejść kryzys w wysyłaniu pocztówek. Przyszedł taki czas, gdy nie miałam ochoty ani pieniędzy, aby wysyłać cokolwiek. Dzięki rozmową i udzielaniu się na forum mogłam po przerwie powrócić hobby. Udzielając się na forum poznałam wspaniałe osoby z którymi miałam okazję spotkać się w świecie realnym. Osobiście mam bardzo pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o forum, dlatego wszystkim wielbicielom pocztówek i postcrosserom polecam to forum.  Bardzo was serdecznie pozdrawiam. 

Komentarze

  1. Jeju, jak musi być miło, mieć z kim o czym popisać :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny post :) Dobre wyniki na blogu i mam taki pomysł żebyś zrobiła post tematyczny na temat przyjaźni. Bo podoba mi się tu na twoim blogu i ziajże go przeczytać

    miki-and-nessy.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?