Moja kolekcja Pin Up Girls

Postanowiłam pokazać wam pocztówki które kolekcjonuje w szczególny sposób. Osoby, które śledzą wpisy na blogu, wiedzą że lubię pocztówki typu widok na miasto, naturę, dzikie zwierzęta. Mam jednak słabość do niektórych pocztówek, które sprawiają mi ogromną radość. 
Jedne z nich to kartki pokazujące dziewczyny Pin Up. Dlaczego własnie one? Może dlatego, że są piękne i takie kobiece. Prawie od zawsze podobał mi się styl pin up, fryzury, makijaż. 

Swoja pierwszą pocztówkę otrzymałam niedługo po tym jak rozpoczęłam zabawę z postcrossing.com. Przyleciała do mnie z Rosji. Po prostu napisałam w profilu, że chciałabym między innymi otrzymywać pocztówki właśnie z dziewczynami Pin Up. 

Niektóre osoby bardzo starają się dopasować wysyłaną pocztówkę do preferencji wylosowanej osoby. Oczywiście ja też staram się dobierać tak właśnie pocztówki. 
Obecnie posiadam tylko 9 kartek w swojej kolekcji, mam wielką nadzieję, że będzie się rozrastać! Na dzisiaj tyle bardzo serdecznie was pozdrawiam! 

Komentarze

 1. piękne są te pocztówki :) ale bardziej zainteresował mnie segregator, a raczej koszulki w nim. Mam w związku z tym pytanie: Czym zabezpieczasz kartki w koszulkach, aby jedna na drugą nie spadała? Też myślałam o trzymaniu kartek w segregatorze, ale do tej pory widziałam tylko jak kartki były zszywaczem przypięte do koszulek :\

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O nie zszywacz to zło!! Ja niczym ich nie przytwierdzam po prostu wkładam. Muszę Ci powiedzieć, że nawet nie nachodzą jedna na drugą, a jeśli już to rzadko. Segregatory mam ustawione na półce jak książki.

   Usuń
  2. Pocztówki są formatu zdjęcia, więc w albumie się spokojnie zmieszczą ;) Ja mam tak włożoną między zdjęciami jedną pocztówkę z Bieszczad [bo widać na niej dom mojego kuzyna ;P] i pasuje formatem idealnie :D

   Usuń
  3. Dziękuję za odpowiedź :) myślałam że może jakoś jedna na drugą zachodzi, jestem mile zaskoczona i będę musiała sobie też sprawić segregator ;)

   Usuń
  4. Ja myślałam własnie niedawno o tym aby kupić sobie album na zdjęcia. Ale mamy tam przegródki tylko jednego formatu a pocztówki są różne.

   Usuń
  5. tak, ale wydaje mi się bardziej praktyczniejszy segregator, ze względu choćby na to, że w koszulkach widać obie strony pocztówek, a także ja układam kartki państwami, więc pomiędzy można zawsze sobie dopiąć kolejną koszulkę

   Usuń
 2. mam w swojej kolekcji rysunków rysunek dziewczyny pin-up :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale piękne pocztówki! cudowne. co do segregatora, też kiedyś o tym myślałam, ale nie wszystkie kartki pasują formatem, a że układam wszystko chronologicznie, to pozostałam przy swoim pudełeczku, w którym trzymam przesyłki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Również otrzymałam kilka pin-upowych pocztówek, chociaż nie jestem jakoś specjalnie zafascynowana tym tematem. U kogoś te pocztówki wydają mi się ładniejsze, niż gdybym sama taką dostała ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Może to dziwne, ale pierwszy raz widzę pocztówki w segregatorze i... bardzo podoba mi się ten pomysł. Że też wcześniej na to nie wpadłam :)
  Również uwielbiam styl pin up, jest w nim 100 % kobiecości i uroku.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie słyszałam nigdy o stylu pin-up. a to dziwne.. :P
  bardzo fajne takie pocztówki ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?