Pocztówki Star Wars

Witajcie kochani! 

Wczoraj na facebooku dodałam zdjęcia pocztówek, które udało mi się zakupić. Wzbudziły one duże zainteresowanie dlatego postanowiłam napisać o nich kilka słów na blogu. W supermarkecie Carrefour na dziele z książkami udało mi się dorwać pocztówki z formie książkowej. Jedna książeczka mieści 30 komiksowych pocztówek Star Wars o przygodach Lorda Vader'a, który jako ojciec ma różne przygody. Chcę pokazać wam jak pocztówki wyglądają i jaka jest ich jakość. Pocztówki są matowe i mają bardzo dużo miejsca na naklejenie znaczka, wypisanie adresu i wiadomości. 
Z racji tego że na świecie jest na prawdę wiele fanów Star Wars takie pocztówki mogę ucieszyć wiele osób. Myślę, też że doskonale będą eis nadawa do swap'ów. Moim zdanie bardzo opłaca się je zakupić ponieważ za 30 pocztówek zapłacicie około 20 zł czyli za jedna pocztówkę płacicie około 0,66 zł. Mam nadzieję, że komuś przyda się ten wpis i być może zakupi te pocztówki. Pozdrawiam. 

Komentarze

 1. super zdobycz! i naprawdę bardzo tanio.. niestety mnie nie urzekły, gdyż nie przepadam za Star Warsami... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, ale świetna zdobycz! A pocztówki są świetne. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Musze odwiedzić Carrefour'a ! Świetne są :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dostałam niedawno chyba dwie pocztówki w podobnym stylu tylko po angielsku. Są super! Może uda mi się je jeszcze dorwać w Carrefourze :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?