Pocztówka z: Niemiec, USA oraz Polski

Witajcie kochani!
Postanowiła zmienić trochę wygląd bloga. Poprzednia wersja wydawała mi się strasznie nie uporządkowana, wszystko było mało czytelne, teraz wszystkie państwa są podzielone na kontynenty. Mam nadzieję, że to ułatwi wam przeglądanie bloga. A dzisiaj mam do pokazania kilka pięknych pocztówek.

prezent od znajomych z Grzybowa

RR Lighthouse  - USA 

OFF z Niemiec

Bardzo się cieszę, że otrzymuje tak piękne kartki pocztowe. Zwłaszcza, że w planach mam umieszczanie kartek pocztowych na jednej ze ścian pokoju. Oczywiście, gdy moja instalacja pocztówkowa będzie gotowa, pokaże wam ją i zastanowię się czy by nie zacząć zapełniać kolejnej ściany. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. 

Komentarze

 1. no no, piękne pocztówki! szczególnie ta z latarnią! ♥

  a może zrobisz post o swoich penpalsach? hmm?? jak długo utrzymujecie kontakt, jak często piszecie, skąd są, ilu ich jest itp ;) myślę że to byłby na prawdę fajny i ciekawy post, szczególnie dla osób które poszukują penpalsów :) co ty na to??

  pozdrawiam serdecznie! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu nie, jeśli zaciekawiło by to większą grupę ludzi to oczywiście taki wpis się pojawi :)

   Usuń
 2. Najładniejsza ta z latarnią :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Agnieszko nowy wygląd jest super!:) Taki podział rzeczywiście ułatwia przeglądanie bloga. Mnie również najbardziej podoba się druga pocztówka - cudo <3 I z niecierpliwością czekam kiedy pokażesz swój pomysł na umieszczenie pocztówek na ścianach :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Nieuporządkowana" piszemy razem ;) Publikując coś w Internecie dbajmy o orotgrafię naszego języka! U Ciebie na blogu zauważyłam sporo błędów, mnie to bardzo razi, choć pewnie niektórzy w ogóle nie zwracają na to uwagi;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz niesamowitego bloga, nie spotkałam jeszcze bloga o takiej tematyce :) !

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?