Starring you - facebook

Jakiś czas temu poproszono mnie o zrecenzowanie pewnej inicjatywy, która ma miejsce na facebooku. Z racji tego, że jeszcze nie słyszałam o tej akcji postanowiłam wklepać nazwę  w wyszukiwarkę facebooka i sprawdzić, o co tam właściwie chodzi. 


Profil jest założony przez podróżnika, który postanowiła wysyłać kartki pocztowe ze swoich podróży do całkiem obcych mu osób. Wystarczy przesłać swój adres zamieszkania i czekać na pocztówkę. Nie otrzymujemy pocztówki jednorazowo, jest szansa na otrzymanie kilka pocztówek z różnych państw. Cała akcja jest darmowa, choć oczywiście możemy wpłacić na konto datek, który umożliwi dalsze podróże lub wesprze zakup i wysyłkę pocztówek. 
Wiem, że podczas podróży do bardzo egzotycznych państw, pocztówki otrzymywały tylko osoby, które wpłaciły datek na konto. 


Oto pierwsza pocztówka, którą otrzymałam dzięki akcji - Holandia. Nie spodziewałam się, że pierwszą kartkę otrzymam tak szybko od podania swojego adresu. Myślę, że warto wesprzeć taką i każdą inną akcję pocztówkową. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!. 

Komentarze

 1. Dzięki za recenzje , ja czekam na moją pierwszą kartkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja mimo przesłania adresu i obietnicy z ich strony, nie dostałam kartki :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponieważ nie otrzymuje się kartki z każdego kraju. Ja teraz mogę już nie dostać pocztówki z podróży po Europie. Tutaj, tak jak przy Postcrossingu trzeba być cierpliwym. Zawsze można wysłać adres ponownie :)

   Usuń
 3. Skąd oni biorą na to pieniądze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pieniądze zdobywają dzięki sponsorom oraz datkom od ludzi takich jak my. :)

   Usuń
  2. Ciekawa inicjatywa, warto się tym zainteresować : )

   Usuń
 4. Hello!
  I found your blog by coincidence and I enjoyed it. I am a snail mailer and I have a blog as well. So, go check it out: annemeetstheworld.blogspot.com if you want to.
  Thanks.
  Have a wonderful day *

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja już dawno podałam adres i otrzymałam na razie kartkę z Singapuru :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna kartka z Holandii, nadal nie mogę się nadziwić jakie masz do nich szczęście. I dobrze widzę, że jest tam turbina wiatrowa? Super! Ciężko mi znaleźć kartki z nimi, póki co mam tylko 2 ;(
  Słyszałam już o tej inicjatywie i fajnie, że dzielisz się swoją opinią :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?