Pocztówki z: Tajwanu, Nowej Zelandii oraz Łotwy

Witajcie kochani!
Zapowiada się kolejny gorący dzień, tym razem czuje, że będzie bardziej duszny od poprzednich. Mój urlop powoli dobiega do końca, w sobotę wybieram się do pracy. A dzisiaj chciałabym pokazać wam nowe zdobycze jakie udało mi się upolować w ostatnim czasie. 

OFF z Tajwanu 

Ciekawostka: Kenting Nationa Parka jest największym parkiem narodowym południowego Tajwanu. Został utworzony 1 stycznie 1984 roku, znany jest z swoistego tropikalnego klimatu, pięknych plaż i górskich pejzaży. 

OFF z Nowej Zelandii

Ciekawostki: Ulubione dyscypliny sportu w Nowej Zelandii to rugby, krykiet, siatkówka, tenis i piłka nożna. Hitem jest również tzw. netball, czyli koszykówka bez tarczy.

OFF z Łotwy 

Ciekawostki: Kuchnia Łotyszy, jest tak jak Łotwa kosmopolityczna, łącząca wpływy niemieckie, rosyjskie i litewskie, ale jednocześnie mało wyrafinowana - wyróżnia się wyjątkową prostota i oszczędnością w doborze składników. 

Nowa Zelandia i Łotwa trafiają do mojej kolekcji jako nowe kraje. Bardzo cieszę, się że ostatnio otrzymuje pocztówki z nowych państw. Powoli moje małe segregatory zaczynają pękać w szwach. Poważnie zastanawiam się nad przeprowadzką pocztówek do większych, biurowych segregatorów o formacie A5. 
Pozdrawiam i życzę miłego dnia! 

Komentarze

  1. bardzo mi się ta multi-kartka z Łotwy podoba :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Łotwa jest cudna, tak samo jak Tajwan :) A Nowa Zelandia równie ładna ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?