Nowe mieszkanie taśm Washi

Witajcie kochani! 
Od pewnego czasu poszukuje mieszkanka dla moich taśm Washi. Nie jest to zbyt imponująca kolekcja, ale do tej pory walały mi się one gdzieś po kątach i trudno było mi je znaleźć, w razie potrzeby. Postanowiłam wykorzystać opakowanie po lodach. Opakowanie po lodach nie ma imponującej wielkości. Na pewno za jakiś czas będę musiała przeprowadzić taśmy do większego pudełeczka, gdyż moja kolekcja nieustannie się powiększa. A wy gdzie trzymacie taśmy, naklejki, papeterię czy pocztówki? Komentarze

 1. Ja mam jedno pudełko, w którym mam czyste pocztówki, mniejsze pudełeczko ze znaczkami do wymiany, koperty z naklejkami, z biletami, ze znaczkami do naklejania, zdjęciami do wysłania, papeteriami, ozdobnymi kopertami itp. wszystko mam posegregowane żeby szybko odnaleźć potrzebne rzeczy a luzem w przegródce leżą dodatkowe do wysłania takie jak breloczki, magnesy, zakładki i inne drobiazgi. Wszystko w jednym miejscu :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie walają się w pudełku, w którym trzymam kartki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wszystko trzymam w pudełkach , mam ich aż 5 i leżą pod biurkiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Boże,to ja mam burdel! Nic nie potrafię znaleźć! Ale czasem miło jest znaleźć 5 euro, między kartkami zeszytu :) Mam nadzieję, że przed śmiercią uporządkuję swoje zbiory! Dziś skończyłam segregować kartki wielkanocne, a jeszcze tyle zostało do zrobienia! 'halsza"

  OdpowiedzUsuń
 5. u mnie walają się w półkach haha ;d
  www.allex096.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pocztówki otrzymane trzymam w specjalnym pudełku, ale cała reszta na swapy, taśmy, naklejki itp. wala się dosłownie wszędzie... Kiedyś do wszystko uporządkuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie rzeczy do dekorowania leżą sobie grzecznie w szafce z rzeczami biurowymi :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?