Akcja zBLOGowani "Jestem Blogerem"

Przeszukując internet natrafiłam na bardzo ciekawą akcję, która nosi nazwę "Jestem Blogerem". Myślę, że to świetna okazja na podzieleniem się z wami, czym jest dla mnie blog i czy ja nazywam siebie blogerem. 

Kim jest bloger? 

W najprostszych słowach można śmiało stwierdzić, że bloger to osoba która prowadzi swoją stronę internetową w postaci bloga lub vloga. 

Na samym początku, gdy tylko zaczynałam swoją przygodę z prowadzeniem aktualnego bloga, nie określałam się tym mieniem. Byłam przekonana, że nazwa BLOGER jest zarezerwowana dla osób, które coś osiągnęły, które mają dobre wyniki i są sławne. Teraz po kilkunastu miesiącach, gdy (tak myślę) dorosłam do blogowania, mogę z dumą powiedzieć: JESTEM BLOGEREM! Prowadzenie bloga to dla mnie... 


Misja... W Polskiej blogsferze możemy spotkać na prawdę niewiele blogów pocztówkowych (o ile ktoś kiedykolwiek o nich słyszał). Po przez prowadzenie bloga chcę pokazać, że korespondencja tradycyjna oraz kolekcjonowanie pocztówek to świetna zabawa! Blog stał się moją pasją. Uwielbiam  pokazywać moim czytelnikom nowe zdobycze kolekcjonerskie ale i to co wysyłam w świat. Każdy bloger wie, że blog potrzebuje oddania oraz zaangażowania w wykonywane zdjęcia czy publikowane wpisy. Dla mnie jest to również miło spędzony czas przed monitorem komputera, nauczyłam się czerpać radość z blogowania, nie jest to dla mnie niemiły obowiązek. Przecież nie zakładamy blogów za karę! Blog jest dla mnie możliwością poznania wielu ciekawych ludzi z całego świata. Bloger to osoba, która ma w sobie pasję wyrażania siebie. 

A ty jesteś blogerem? 


Komentarze

  1. też muszę dołaczyć ale jak narazie nie mam pomysły jak sie okreslić

    Zapraszam serdecznie do mnie na przepis na pyszną sałatkę z kurczakiem.
    http://iamemilia.blogspot.com/2014/06/saatka-z-kurczakiem.html

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?