International Geek Girl Pen Pals Club

Witajcie kochani! 
Dzisiaj przygotowała dla was recenzje pewnej strony, która po czasie przypadła mi do gustu.
Strona ta, to International Geek Girl Pen Pals Club, która zrzeszała na wszystkie kobietki, które kochają poznawać nowych ludzi poprzez pisanie listów. 

Odkryłam ją jakiś czas temu, na początku nie do końca byłam przekonana do idei strony, jednak teraz twierdze, że to świetny pomysł dla osób, które mają problem ze znalezieniem odpowiedniej osoby do pisania listów. Oczywiście, aby w pełni korzystać ze strony musimy się zarejestrować. Bez obaw, rejestracja jest całkowicie darmowa! Mamy możliwość uczestniczenia w rożnych akcjach lub udzielania się na forum społecznościowym.

15 dnia każdego miesiąc otwierane jest specjalne okno, dzięki któremu organizatorzy wyszukują wam osoby do korespondencji o podobnych upodobaniach. Jest to bardzo proste! Klikamy na specjalny link, strona przekieruje nas do ankiety, którą wypełniamy w całości. W ankiecie musimy wpisać 5 rzeczy, które nas interesują polecam nie wypisywać ich w ten sposób np. gry, książki, komiks, tylko np. World of Warcraft, Igrzyska Śmierci, Hellboy. Wpisujcie konkretne hasła, wtedy jestem większa szansa, że organizatorzy przypasują do was odpowiednią osobę.

Postanowiła się zgłosić, w tym czasie szukałam jakieś miłej osoby z którą mogła bym korespondować oraz chciałam również przetestować jak działa system. Wypełniłam dokładnie całą ankietę, zajęło im to dosłownie kilka minut i to cała filozofia. Pod zakończeniu akcji otrzymałam meila, że ktoś został do mnie przydzielony, a na drugi dzień napisała do mnie Vanessa z Singarupu. Wymieniłyśmy kilka wiadomości przez skrzynkę meilową, teraz jesteśmy na etapie korespondencji tradycyjnej. Nie zawsze się udaje, nieraz zgłasza się za dużo osób i organizatorzy wybierają pierwsze 500 osób, które się zgłoszą. 

Jak dla mnie to bardzo ciekawa strona, która w całości poświęcona jest pisaniu listów oraz pozmawianiu osób z ciekawymi pasjami!. Polecam!

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?