Podsumowanie października 2014

Witajcie kochani! 

Wiem, że podsumowanie miało być wczoraj ale niestety zabrało mi czasu, aby stworzyć dla was taki wpis. Na początku października myślałam, że nie będzie z czego robić podsumowania miesiąca, gdyż wysłałam niewiele. Jedna algorytm postcrossingu postanowił zaszaleć i oto otrzymałam dużo więcej niż się spodziewałam. 


Pocztówki otrzymane:
Białoruś            1
Hiszpania         1
Japonia             4
Kanada              1 
Litwa                  1
Niemcy              2
Polska                1
Portugalia         1
Rosja                 2
Ukraina             1
USA                   5

Nowe kraje:
Algieria              2
Argentyna         1
Słowacja            1

Razem:   24 pocztówek

Które pocztówki podobają ci się najbardziej? Myślę, że wszystkie pocztówki mają w sobie coś pięknego i niepowtarzalnego. Wczoraj na facebooku dałam ogłoszenie, że już niedługo ruszę z projektem dotyczącym mojego miasta i okolic. Mam w planach organizować raz w miesiącu spotkania osób, które są, byly lub chcą być kolekcjonerami pocztówek lub postcrosserami. W grudniu rozpocznę informować mieszkańców o moim pomyśle i myślę, że już po nowym roku zorganizuje pierwsze spotkanie. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania lub sugestię proszę o kontakt meilowy: pocztowki.ag@o2.pl
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Komentarze

 1. Bardzo fajny wygląd bloga taki przejrzysty i miło sie go czyta :)
  Obserwuje i zapraszam do mnie na nowy post
  http://przemekadamczyk.blogspot.com/2014/10/sex-drugs-rock-n-roll-modociane.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Nieźle uzbierałaś tych pocztówek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale oryginalny pomysł na prowadzenie bloga.Temat mało popularny w blogosferze, a co za tym idzie i ciekawi i intryguje.Sama lubię zbierać pocztówki, ale ograniczam się jedynie do krajów, które odwiedziłam. Jednak wiem, że dużo osób po prostu lubi dostawać pocztówki z różnych zakątków świata. Fajnie, że postanowiłaś podzielić się swoim hobby. Twoja kolekcja robi wrażenie.

  Teraz ta cześć komentarza,której normalnie nie wstawiam - zachęcenie do odwiedzenia mojego bloga. I zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie. U Ciebie robię wyjątek, bo myślę, że nagroda może Ci się spodobać.Do nagrody głównej dołączona jest pocztówka z Malty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę niesamowity wynik! Tyle pięknych pocztówek, tyle cudownych krajów! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale super! Ostatnio dużo czytałam o kolekcjonowaniu pocztówek i uważam to za świetne zainteresowanie. Niestety, rodzice mi zabronili założyć konto na Postcrossing.
  shelf-of-books.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie najbardziej podoba się pocztówka z Japonii w prawym górnym rogu. Te spotkania to świetny pomysł. Dzięki nim ludzie będą mogli poznać kulturę i tradycje innych państw :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne pocztówki otrzymałaś w październiku:) Chyba bym się nie mogła zdecydować która jest najładniejsza :p I mapki fajne, i matrioszki i cała reszta też :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne pocztówki! Każda ma coś w sobie, co mi się podoba. Masz naprawdę świetny pomysł z organizacją takich spotkań, szkoda, że to tak daleko od mojego miejsca zamieszkania, ale jestem bardzo ciekawa jak te spotkania będą przebiegały - mam nadzieję, że znajdziemy relacje z nich na Twoim blogu :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?