Blog Roku 2013 - głosowanie

Witam was bardzo serdecznie na moim blogu!

Dzisiaj rozpoczął się kolejny już II etap konkursu na Blog Roku 2013 organizowany przez portal onet.pl. Wszystkie blogi zgłoszone w I etapie, mój również, przeszły do kolejnego etapu, w którym osoby zainteresowane oddają głosy na swoje ulubione blogi. Nie ukrywam faktu, że bardzo na was liczę!

Jak zagłosować?
Wystarczyć wysłać sms o treści:


F00039

na numer:


7122

koszt sms wynosi 1,23zł brutto. Z jednego numeru możecie oddać swoje głosy na wiele blogów tylko po jednym razie. 

Pewnie większość z was po przeczytaniu informacji, że aby zagłosować należy wysłać sms zrezygnuje z oddania głosu. Chciałabym wyjaśnić, że pieniążki które zostaną zebrane dzięki głosowaniu zostaną przeznaczone na cele charytatywne dla małych dzieci. Oddając głos na mój blog pomagasz najmłodszym, a mój blog otrzymuje kolejny głos, który być może umożliwi dostanie się do pierwszej dziesiątki w swojej kategorii. Każdy głos bez wyjątku będzie dla mnie zwieńczeniem mojej pracy i wielką radością, że jednak komuś podoba się to co robię i ktoś potrafi to docenić.

Jeśli dzięki wam uda mi się zdobyć odpowiednią liczbę głosów, a mój blog trafi do pierwszej dziewiątki to jury mojej kategorii czyli pan Krzysztof Hołowczyc wybierze trzy nominacje. Blogi osób, które zostaną nominowane jadą na Gale wręczenia nagród do Warszawy. Na Gali jeden z trzech nominowanych blogów może otrzymać główną nagrodę w swojej kategorii, nagrodę sponsora lub zdobyć najwyższy tytuł czyli Bloga Roku 2013 z śród wszystkich blogów nominowanych w każdej kategorii.

Głosowanie potrwa do 6 lutego do godziny 12:00.
Tak więc, telefony w łapki i głosujcie na numer podany powyżej!

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?