Trzy nowe pocztówki

Witam wszystkich bardzo serdecznie! 

Dzisiaj chciałabym pokazać wam pocztówki, które otrzymałam wczoraj. Z racji tego, że przygotowuje się do obrony pracy inżynierskiej oraz trwa tydzień głosowania na blogi w konkursie Blog Roku 2013 mam bardzo wiele pracy. Mam jednak nadzieję, że będziecie regularnie zaglądać na bloga. 

Mam najdzie, że nie obrazicie się gdy, przy dzisiejszym wpisie posłużę się skanami pocztówek, a nie zdjęciami. Pierwsza pocztówka przyleciała do mnie z Holandii od 66-letniego pana, który uczestniczy w projekcie dwa lata. 
Pocztówka przedstawia przepiękny widok typowej holenderskiej wsi, a elementem charakterystycznym jest oczywiście wiatrak. Czas podróży kartki to 3 dni i pokonała ona 718 km. Kolejna pocztówka przyleciała do mnie również z Holandii i mam nadzieję, że spodoba się ona wam tak samo bardzo jak mi. 
Uwielbiam latarnie morskie a pani, która przysłała mi tą pocztówkę sprawiła mi wiele radości! Zawsze bardzo podobały mi się wszelaki morskie motywy takie jak latarnie, statki, widok plaży.  Pocztówka dotarła do mnie w ciągu 4 dni i pokonała dystans 718 km. Ostatnia, pocztówka którą wam dzisiaj pokażę będzie piękna Ukraina. 
Urocza pocztówka z piękny motylem, kiedyś w dzieciństwie miała słabość do tych stworzeń ( jak i do wszelakich robali).  Jestem na prawdę zachwycona ze wszystkich pocztówek i szkoda, że nie widzicie mojego wielkiego uśmiechu za każdym razem, gdy wyciągam takie cuda ze skrzynki. Tego dnia już nic nie jest mi w stanie zepsuć humoru. 

Na koniec chcę wam przypomnieć, że trwa głosowanie z konkursie na Blog roku 2013, bardzo liczę na wasze głosy! 
Aby zagłosować należy w treści sms'a wpisać F00039 na numer 7122, koszt sms to 1,23 zł brutto, a wszystkie wpływy z sms'ów zostaną przeznaczone na łódzką fundację opiekującą się hospicjum dla osieroconych dzieci.  

Bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia! 

Komentarze

 1. Każda jest śliczna, ale motyl najlepszy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę ładnej Holandii! I motylek ahh zbieram pocztówki z motylami :)
  Zazdroszczę też, że możesz sama wyciągać pocztówki ze skrzynki, mi się to tylko raz udało, wszystkie pozostałe wyciąga mama i potem wysyła mi skany... W Gdańsku nie mam niestety dostępu do skrzynki na listy :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie im dłużej patrzę na tego motyla to coraz bardziej mi się podoba
   ^.^

   Usuń
 3. śliczne pocztówki, szczególnie ta od tego pana ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale śliczne ;)

  http://closertotheedgeblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. ale fajne ;) motylek najfajnieszy!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?