Pusta skrzynka i wielki znaczek.

Niestety dzisiaj moja skrzynka pocztowa jest pusta. Spodziewałam się jakiejś niespodzianki.  Miałam nadzieję, że do poniedziałku coś się uzbiera, jedna się pomyliłam.  Nie mogłam się jednak  powstrzymać, aby nie napisać posta. Tak więc dzisiaj znaczki, które udało mi się kupić na mojej poczcie. 
Oto one: 
Jeśli chcecie obejrzeć je bliżej, wystarczy kliknąć na obrazek. Niby nic nadzwyczajnego każdy z nas je zna. Jednak ja przyznam że takiego giganta jeszcze nie widziałam ! 
Poprosiłam panią na poczcie, aby złożyła mi coś za 5zł bo nie mogę już patrzeć na naszego okropnego "Koziorożca". Tak więc otrzymałam taką składankę z olbrzymem za 3zł. Jak wam się podoba ? Może ktoś ma go w swojej kolekcji ? Pozdrawiam was serdecznie i życzę miłego dnia ! ^^

Komentarze

  1. Ja w kolekcji nie mam, ale taką składankę już wysyłałam. Powiem, że znaczek nawet nie wydawał mi się duży. Pewnie dlatego, że ja lubię duuużo znaczków na pocztówce, sprawia mi to ogromną frajdę ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. tez ostatnio dostalam taki znaczek u siebie na poczcie. Niestety, ostatni. Szkoda, bo znaczki inne niz 'domki' to na mojej poczcie rzadkosc... :( Nie wspomne o nowych brzydalach.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?