Odpowiedzi na wasze pytania ;))


Nadszedł dzień w którym odpowiem na wszystkie wasze pytania. Niektóre znalazły się na blogu, niektóre zadali mi znajomi czy nawet rodzina. Więc zaczynamy: 

 Jak długo wysyłasz pocztówki i listy ? 
Wysyłam od 1 lipca 2012 r, czyli to będzie około 10 miesięcy ;) 

 W jakim celu założyłaś blog ? 
Trochę z nudów, a trochę z chęci pokazania mojego hobby. Chyba każdy przyzna, że w naszych czasach wysyłanie pocztówek i tradycyjnych listów zeszło do podziemi. Chciałam pokazać głównie rodzinie i swoim znajomym, że to niezła zabawa, dzięki której ,można poznać wielu wspaniałych ludzi z całego świata. Od czasu do czasu chciałam również podzielić się z innymi moimi pomysłami czy przemyśleniami doczytując korespondencji. Nigdy nie założyła bym bloga do celów reklamy czy też popularności, bo nie oto chodzi w blogowaniu ;)

 Jakie masz plany na przyszłość ?
Jeśli chodzi o plany pocztówkowo listowe, to mam zamiar dalej wysyłać ;) Zamierzam też nadal prowadzić blog i udoskonalać go, aby był przyjazny dla czytelnika. 
Co do życia prywatnego to w najbliższym czasie mam zamiar wybrać się do jakiejś pracy oraz zakupić nowy telefon komórkowy. Co do dalszych planów to zamierzam skończyć studia i wtedy zastanowię się co dalej. ;) 

Twoja hobby ? 
Jak widać uwielbiam wysyłać oraz otrzymywać pocztówki i listy. Po za tym uwielbiam siatkówkę, czytam książki oraz ostatnio szydełkuje :)

 Masz zwierzątko? Jak tak to jakie ?
Mam żółwia wodnego ;) Max 

 Czy Twoi znajomi/rodzice też zbierają pocztówki ?
Niestety nikt z moich znajomych ani rodzice nie kolekcjonują pocztówek. Sama wpadła na ten wspaniały i wciągający pomysł. Od dawna szukałam jakiegoś zajęcia dla siebie, jednak wszystko szybko mi się nudziło. Jednak postcrossing, pocztówki, listy wciągnęły mnie na maxa :D 

 Skąd masz tylu przyjaciół z za granicy ?
Głównie dzięki projektowi postcrossing oraz ich oficjalnym forum, na którym można zamieścić ogłoszenie Dzięki któremu osoby chętne do korespondencji zgłaszają się. 


 Robisz też własnoręcznie papeterie ? Czy tylko koperty ?
Mam w planach robić również papeterię, mam kilka pomysłów z użyciem ręcznie robionych stempli. Już niedługo pokaże wam jak zrobić owe stempelki oraz co stworzyłam przy ich użyciu. 

 Jak reagują Twoi znajomi/bliscy na postcrossing?
Moi bliscy wiedzą i akceptują moje hobby. Mama za każdym razem, gdy dostanę nową przesyłkę ogląda ją razem ze mną. Moi znajomi jeszcze nie wszyscy wiedzą o moim hobby, jednak mam w planach poinformować wszystkich i rzulić o pocztówki z wakacji :D

To wszystkie pytania jaki mi zadaliście. Życzę wam miłego i pogodnego dnia. Do zobaczenia. 

Komentarze

 1. Oooo ciekawe odpowiedzi!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. o jacie też mam żółwia wodnego - żółwia żółtolicego
  a Twój jest jaki?

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też prosze kol. o pocztówki ;) i musze wreszcie znaleźc penfrienda :)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znajdziesz spokojnie :):) Ja swojego pierwszego penfrienda znalazłam po kilku miesiącach poszukiwań :D

   Usuń
  2. ech, widze ze ciagle cie zameczma informacja ze suzkam penfrienda ;p jakos nie moge sie za to zabrać... uparłam sie ze to ma byc osoba z dalekiego wschodu, a stamtąd chyba ceizko znalzeźć ludzi, w moim wieku i tej amejpłci.

   Usuń
 4. Żółw wodny! Zazdroszczę <3

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?