Pocztówkowe oraz blogowe podsumowanie roku 2014

Witajcie kochani! 
Dzisiaj mam dla was wielkie pocztówkowe podsumowanie roku 2014. Jeśli śledzicie mój blog dosyć regularnie dobrze wiecie, że co miesięczne podsumowania prowadzę dopiero od sierpnia tego roku. Tak, wiec postanowiłam, że podsumuje moje zbiory pocztówkowe, które uzbierałam od sierpnia. Na początku myślałam aby stworzyć dla was jakąś kolorową tabelkę ale gdy zobaczyłam, że tyle tego jest to zrezygnowałam. 

Muszę przyznać, że w tym roku wraz z pocztówkami wyruszyłam we wspaniałą podróż dookoła świata! Zaczynają od krajów europejskich po przez Azję, Australię obie Ameryki po Afrykę. Być może dla niektórzy to że nazywam pocztówki "podróżą" może wydawać się dziwne. Bo przecież praktycznie nie muszę wychodzić z domu a kawałek papieru nie zastąpi prawdziwej podróży z plecakiem. Oczywiście się zgadzam. Ale dla mnie i dla osób, które nie mają możliwości podróżować, otrzymanie pocztówki z tak odległego kraju jak Australia to prawdziwe przeżycie. To wspaniałe uczucie, gdy trzymając pocztówkę mogę wyobrazić sobie miejsce z którego pochodzi oraz drogę jaką przebyła, aby dotrzeć do mojej skrzynki. Dlatego tym bardziej cieszę się na tak dużą ilość pocztówek z egzotycznych krajów jak Ekwador czy Peru. To był na prawdę udany rok! 
Otrzymane

Nowe kraje

Przepraszam za niezbyt ładne tabelki. Mam nadzieję, że nowy 2015 będzie również tak obfity w nowe kraje jak poprzedni! Bardzo zależy mi na większej ilości pocztówek z krajów afrykańskich. A wy zrobiliście sobie podsumowanie pocztówkowe? 

Chciałabym również pokazać wam małe blogowe podsumowanie roku, gdyż uważam  że takie też powinnam umieścić w tym wpisie. Oto jak prezentują się obecne statystyki blog wg. statystyk blogspot.


Muszę przyznać, że ciągle rosnące wyświetlenia bardzo mnie cieszą! Dziękuję wszystkim  za odwiedziny to dla mnie ogromna motywacja, wiedząc że ktokolwiek odwiedza mojego bloga. 
Kolejne statystyki tym razem bardziej profesjonalne, których używają właściciele znanych blogów oraz stron internetowych. 


Niestety tutaj sprawa obecnych statystyk nie wygląda zbyt ciekawie. Dobrze zdaję sobie sprawę, że blog nie jest popularny, prawie nikt o nim nie słyszał na dodatek piszę o bardzo nietypowej i praktycznie całkowicie nie popularnej tematyce. Dlatego wiem, że żadne z tych statystyk nie mają prawa powalać. 


Bardzo dziękuję wam za tak dużą liczbę polubień. Cieszę się, że wybieracie właśnie tą formę pozyskiwania informacji lub aktualności na temat bloga. Nawet nie wiecie jaką radość sprawia mi każde polubienie facebooka mojego bloga. 
Mam nadzieję, że ten rok będzie równie udany jak poprzedni i że nie zabraknie mi chęci oraz inspiracji, aby nadal prowadzić tego bloga! 
Pozdrawiam.

Komentarze

 1. Gratuluję tyle wspaniałych pocztowek! Dzięki tobie mam zamiar nadrobić swoje zaległości pocztówkowe. Dziękuję ze prowadzisz tego bloga i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!! Bardzo się cieszę, że doceniasz moją pracę. :) Pozdrawiam i życzę wielu pięknych pocztówek ^^

   Usuń
 2. Świetna pasja, dowiedziałam sie o twoim blogu z gazetki brawo girl mojej siostry :'D
  Szczęśliwego Nowego Roku <3
  U mnie Giveaway, serdecznie zapraszam :)
  GIVEAWAY KLIKKlik

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoje pocztówki są świetne :) Dzięki takim blogerkom jak Ty, po długich latach, powróciłam do zbierania pocztówek :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje i życzę wielu pocztówkowych zdobyczy w Nowym Roku! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wszystkich nowych pocztówek :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?

Jak zrobić kopertę? #3