Blog Roku 2014 - Pocztówki Ag


Konkurs Blog Roku jest to moim zdaniem największy event w polskiej blogosferze, które odbywa się już od 10 lat. Na czym polega i czym jest to wielkie wydarzenie? Jest to kilkuetapowy konkurs, w którym czytelnicy, a następnie jurorzy wybierają najlepsze blogi w danej kategorii, aby później wyłonić Bloga Roku. Konkurs podzielony jest na kilka etapów. 

Pierwszy etap polega na zgłoszeniu swojego bloga do jednej z kilku kategorii, ja w tym roku wybrałam - Pasje i twórczość.
Kolejny etap to głosowanie na poszczególne blogi po przez SMS, który jest najważniejszy i dla mnie najtrudniejszym etapem. Ostatni etap to nominacje jurorów. Każdy juror w swojej kategorii z pośród pierwszych 10 blogów nominuje 3, z których ten najlepszy blog w danej kategorii zostanie wyłoniony na uroczystej Gali.  


Muszę przyznać, że na początku mocno zastanawiałam się czy wzięcie udziału w takim konkursie ma jakikolwiek sens. Zdaję sobie sprawę, że prowadzę bloga o dość nietypowej tematyce, która nie każdego interesuje. Jednak  zdecydowałam się zgłosić Pocztówki Ag. 

Przez konkurs chciałbym pokazać całej Polsce, że tradycja wysyłania kartek pocztowych nie zanikła, a wręcz przeciwnie cały czas się rozwija i może być wspaniałym hobby na całe życie! 

Moim marzeniem jest, dostanie się do pierwszej dziesiątki w mojej kategorii. Jak wcześniej wspominałam, dla mnie i pewnie dla wszystkich najtrudniejszym etapem jest głosowanie SMS. Wiem, że nie każdy ma ochotę wysłać sms'a lub boi się że w późniejszym czasie będzie otrzymywał dziwne powiadomienia. Mogę zapewnić, że wasz numer komórkowy będzie bezpieczny oraz nie będziecie otrzymywać dziwnych powiadomień. Dlatego też bardzo liczę na wasze głosy podczas drugiego etapu, który rozpocznie się 3 lutego. Życzcie mi powodzenia! 

Komentarze

 1. Głosowałam sms-owo w tamtym roku, teraz też możesz liczyć na głos ode mnie! Trzymam mocno kciuki i będę do głosowania zachęcała też znajomych! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajnie, że zgłosiłaś swojego bloga ;) trzymam za Ciebie kciuki
  http://creamshine.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki, oby Ci się udało :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że zgłosiłaś swojego bloga! Życzę powodzenia! Zapraszam do mnie: http://ksiazkowelove8.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę powodzenia! Twój blog jest naprawdę jednym z moich ulubionych w temacie pocztówek! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?

Jak zrobić kopertę? #3