Japonia, USA, Tajlandia

Witam wszystkich serdecznie i dziękuję za liczne odwiedziny oraz komentarze. Przez ostatnie dni dość mocno modernizuje mojego bloga. Dodałam moje zdjęcie z krótkim opisem, oraz mapy u dołu bloga, na których pokazałam kraje, z których posiadam już choćby jedną pocztówkę. Moim celem jest aby cała mapa świata, była zaznaczona na czerwono. Mam wielką nadzieję, że mi się to uda. 

Teraz pocztówki, które dotarły do mnie jeszcze w tym tygodniu. 
Przy każdej pocztówce widnieje numerek. Pomyślałam, że w ten sposób będzie mi łatwiej opisywać pocztówki, a wy nie będziecie zastanawiać się o którą kartkę w tym momencie mi chodzi. 
1. Piękna pocztówka z USA od mojej Pen Palsa. Jest to nasza pierwsza wymiana pocztówkowa, kolejną planujemy w połowie maja. Umówiłyśmy się, że będziemy wysyłać sobie po jednej pocztówce na miesiąc.  
2. SWAP z Tajlandii. To jest pierwsza pocztówka z tego kraju w mojej kolekcji. Bardzo cieszę się, że udało się znaleźć przemiłą osóbkę na wymianą z tego kraju. 
3. Pocztówka przyleciała z Japonii, jest to następna pocztówka do kolekcji z serii Muminki. Mój zbiór powolutku się powiększa z czego jestem bardzo zadowolona. Dziewczyna postarała się jeśli chodzi o treść kartki, nauczyła mnie kilku słów po Japońsku! 
Tak więc, Sayounara ! 

Komentarze

 1. fajne ;) też chcę z Japoni ;)!

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja zazdroszczę Muminków :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cześć! trochę przejrzałam Twojego bloga i widziałam , że masz trochę penpalsów. Jak ich "zdobyłaś"?:D Przez forum PC czy jeszcze w jakiś inny sposób ?:) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne :D I fajnie, że je dostałaś :)
  Zapraszam do mnie : http://karola13life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?