Co dzisiaj poleci w świat...Jak widać za oknami dalej nie zbyt przyjemna pogoda, każdy z nas czeka na słoneczko i wyższą temperaturę  Jednak trzeba czekać... Przez okres świąteczny udało mi się odpisać na dwa listy. Jeden do Indii, a drugi na Filipiny, posyłam też pocztówkę do USA. Umówiłam się z bardzo miłą dziewczyną na regularną wymianę pocztówek, myślę że to będzie udana współpraca. Wysyłam również pocztówkę oficjalną z projektu postcrossing, która poleci do Niemiec. 

Niestety nic do mnie nie przyszło co mnie martwi, ale już dawno przekonałam się, że postrcossing uczy cierpliwości. ^^
Przypominam wam o moim konkursie  http://pocztowki-ag.blogspot.com/2013/03/konkurs.html, który trwa do czwartku. Życzę wam miłego dnia ! 

Komentarze

 1. o jacieniemoge! jestem w twoim blogrollu! ale się ciesze! nawet nie wiesz jak bardzo, jestes pierwsza osoba która mnie tam dodała ot tak bezinteresownie. już raz u kogoś byłam polecana lae musiałam się zgłosic. Niesamowita niespodzianka :D Dziękuję <3 :***
  a twój blog.... jest wspaniały. takiego bloga szukałam. nie same wstawianie zdjęc pocztówek bo to ejst nudne i dretwe. a u ciebie jest fajnie :D nie wiem jaki cudem dopiero teraz odkryłam twojego bloga! :D PRZEWSPANIAŁY!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazwyczaj wstawiam blogi, które mi się spodobają, żeby mieć je na widoku :D Ale cieszę się, że Ty się cieszysz :D

   Usuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?