Snail Mail Box

Witajcie kochani
Dzisiaj mam dla was recenzje pewnej strony, która oferuje nam bardzo ciekawa usługę. Snail Mail Box na swojej stronie ma w ofercie pudełeczka z pakietem dla postccroserów. Mamy możliwość zakupienia pojedynczego pudełku lub też założenie tak zwanej subskrypcji na trzy lub sześć miesięcy.  


Przyszło do mnie niewielkie kartonowe z uroczymi ślimakowymi naklejkami. Po otwarciu znalazłam bardzo miłą wiadomość od Snail Mail Box, 16 pocztówek, tasiemka, naklejki priorytet, listek naklejek, koperty a listy. Taka opcja jest bardzo dobra dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z wysyłaniem pocztówek czy listów. Zazwyczaj początkujące osoby nie wiedzą, gdzie zakupić pocztówki czy koperty, a w tym pakiecie mamy 16 pięknych kartek pocztowych, które możemy posłać w świat. 


Pocztówki mają bardzo dobrą jakoś, wydrukowane są na twardym matowym papierze ze standardowym rewersem. Podobają mi się oryginalne naklejki priorytet, standardowe wydają mi się nudne, a te mogą pięknie ozdobić pocztówkę. Koperty na listy moim zdaniem są troszkę z cienkie ale podobają mi się nadruki. Pocztówki z mojego Boxa zostały już wypisane i wysłane w świat! Mam wielką nadzieję, że spodobają się adresatom. Serdecznie zapraszam wszystkich do samodzielnego przetestowania pudełeczka ze skarbami! Pozdrawiam 

Komentarze

 1. Sugeruję jednak zamazać adres na pierwszym zdjęciu - niekoniecznie trzeba się nim dzielić z całym internetem, wystarczą postcrosserzy ;) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasem zdarza mi się oglądać takie pudełka dla graczy, super że ktoś stworzył coś takiego dla postcrosserów. Nawet cena nie jest kosmicznie wysoka. Jaka jest Twoja opinia? Warto zainwestować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że warto jest zamówić sobie jedno pudełko i samemu ocenić czy dalsza subskrypcja się opłaca. :)

   Usuń
 3. Wygląda absolutnie pięknie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi też się bardzo podoba :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?