Zamówione znaczki i przygotowania do zlotu!

Witajcie kochani! 

Jak wiecie wczoraj odbył się kolejny zlot Postcrosserów, na którym świetnie się bawiłam i chciałbym opisać wam jego przebieg. Najpierw jednak pokażę wam znaczki jakie zamówiła specjalnie na ten event. Muszę przyznać, że miałam pewne obawy czy znaczki dotrą do mnie przed weekendem. Jednak ku mojemu zaskoczeniu otrzymałam je już w czwartek. 


Postanowiłam zamówić kilka być może zapomnianych znaczków jak np. hafty polski, zwierzęta w polskich zoo lub świat zabawek. W sklepie filatelistycznym macie na prawdę duży wybór pięknych znaczków, które nie są dostępne na pocztach, a dalej są w obiegu i można je spokojnie wysyłać. 

Po otrzymaniu przesyłki postanowiłam zabrać się za "przygotowania" do zlotu. Najpierw zabrałam się do wylosowania kilku adresów, między innymi trafiłam na: Rosję, Japonię, Słowację czy Portugalię. 
Następnie zaangażowałam siostrę do przyklejania znaczków, ja wypisywałam adresy i tak oto przygotowałyśmy się do zlotu. 


Na pewno ktoś z was zaraz zapyta dlaczego nie napisałam, żadnej wiadomości. Na spotkaniu uczestniczy zlotu podpisują się na każdej pocztówce. Wiedziała, że będzie nas dość sporo dlatego postanowiłam pozostawić dużo miejsca na podpisy. 
Na miejscu okazało się, że dobrze zrobiłam pozostawiając miejsce na pocztówkach ponieważ na zlocie było aż 19 osób. Ale o tym opowiem wam w kolejnym poście! Pozdrawiam i życzę wszystkim słonecznego dnia. 

Komentarze

 1. Ładne znaczki, też tam kupuję.
  Ale muszę coś napisać, sorry. 'NAPRAWDĘ' NA PEWNO piszemy razem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne znaczki. Szczególnie te z kwiatem. Ja mam w swojej kolekcji już dwie pocztówki ze zlotu Postcrosserów z podpisami uczestniczących w nich osób.

  OdpowiedzUsuń
 3. Znaczek z Fabianem Drzyzgą kupiłaś pojedynczo z internetowego sklepu, na poczcie, czy cały szestnastoelementowy arkusik?

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne znaczki, bardzo mi się podobają :)

  http://weraweronika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedyś kupowałam na poczcie niebieskie kafle, koziorożce i dworek w Sieradzu, a potem złożyłam dwa zamówienia przez sklep filatelistyczny i jestem bardzo zadowolona z obu przesyłek. Plusem jest to, że można sobie wybrać znaczki jakie się chce i ile się chce, dowolnie je łączyć i samemu zdecydować czy chce się nakleić jeden znaczek czy pięć :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?