USA, Białoruś, Tatry

Witam was ponownie! Od jutra rozpoczyna się nowy rok szkolny dlatego wszystkim uczniom chcę życzyć owocnej nauki i abyście pamiętali po co tak na prawdę chodzicie do szkoły. 
Dzisiaj pokaże wam kilka pocztówek, które otrzymała w tym tygodniu. Rozpocznę od pięknej pocztówki z USA. 
Zawsze chciała dostać pocztówkę z Nowego Jorku i się udało! Nawet moja mama zachwycała się jej urodą. Leciała do mnie 17 dni! To średni czas, ponieważ priorytet z za Oceanu przylatuje do 10 dni. Kolejna pocztówka to Białoruś. 
Posiadam w mojej kolekcji kilka pocztówek z tej serii, są one urocze. Ta pocztówka leciała do mnie również 17 dni! W tym przypadku też nie jest to powalający czas. 
Następna pocztówka pochodzi z Polski.
Dostałam ją od Asi, koleżanki ze studiów. Baaardzo się ucieszyła mnie ta karta. Ja osobiście nigdy jeszcze nie byłam w Tatrach ale jest to jedno z moich marzeń podróżniczych. 
To już na dzisiaj koniec. Bardzo wam dziękuję za wszystkie komentarze i odwiedziny. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. 

Komentarze

 1. Jestem jedną z tych, która jutro rozpoczyna rok szkolny, ech... Ale są też tego plusy.
  Jak zobaczyłam ten post, aż na głos powiedziałam: "Ale piękna!!". Chodziło oczywiście o pocztówkę z Nowego Jorku. Podróż do tego miasta jest jednym z moich największych marzeń :) Ja posiadam w swojej kolekcji niestety tylko jedną kartkę z Nowego Jorku i to ze swapa.
  A podróż w Tatry to obowiązek każdego Polaka, haha! Polecam serdecznie ten rejon, bo wydaje mi się, że należy do takich, do których ciągle z taką samą chęcią się powraca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne pocztówki! Urzekła mnie ta z Tatr! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładne pocztówki :) też bym chciała dostać z Nowego Jorku ;D

  a tak w ogóle mam pytanie, masz może jakąś czystą pocztówkę VINTAGE? Wiem, że posiadasz czyste pocztówki, jeśli byś miała taką na sprzedaż lub wymiane to daj znać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne pocztówki ! ;) Jeśli chodzi o szkołę, to ja chętnie wkroczę jutro w jej mury :) Może jestem wyjątkiem, ale wcale się nie smucę, że już jutro rozpoczynamy kolejny rok :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne. Szczególnie ta z USA oczywiście ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne pocztówki ;)
  A tak co do poprzedniego postu, to bardzo lubię Twój blog, ponieważ nie ejst on nudny jak niektóre na któych ludzie pokazują same pocztówki i nawet nic o nich nie napsizą ;o tylko Ty dodajesz różne posty w tym właśnie temacie, które mogą na serio zaciekawić:) na pewno udało Ci się wiele osób namówić na zbieranie pocztówek!:D

  OdpowiedzUsuń
 7. polecam, jest bardzo praktyczna:)
  świetne pocztówki!

  OdpowiedzUsuń
 8. Też jestem zarejestrowana na postcrossing ^^ Ale na razie w mojej kolekcji jest tylko 16 kartek :3

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?