Pocztówki z: Polski, Hong Kongu, Czech

Witajcie kochani! 
W ten piękny słoneczny dzień chciałabym pokazać wam kolejną porcję ślicznych pocztówek, które otrzymałam w ostatnim czasie. Dzisiaj chcę przybliżyć wam nowe pojęcie. Doskonale wiecie już co to takiego TAG oraz OFF, dzisiaj przyszedł czas na RR.

RR - (Round Robin) - jest to jedna z formy nieoficjalnej wymiany pocztówek lub przedmiotów. RR polega na wymianie pocztówek w określonej grupie tematycznej, która może liczyć od 2 do większej ilości członków. W danej grupie np. 4 osobowej każdy wysyła i dostaje kartkę od każdego, czyli otrzymujemy tyle samo kartek ile wysłaliśmy. Po zamknięciu grupy otrzymujemy dalsze instrukcje oraz adresy osób do których mamy wysłać pocztówkę. Po wysłaniu kartek informujemy o tym organizatora, natomiast gdy otrzymujemy kartkę również informujemy o tym organizatora.

Natura TAG - Polska

All about your country RR - Czechy 

All about your country RR - Hong Kong

List od Żanety - Wyzwanie Uwolnij List

Na dzisiaj to koniec, mam nadzieję, że wam nie zanudziłam. Jeśli macie jakiekolwiek pytania to zapraszam do komentowania lub kontaktowanieasię ze mną np; na facebooku. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Komentarze

 1. Dawno tutaj u Ciebie nie byłam :)
  Nie miałam pojęcia, czym jest RR, mimo że obracam się w tym pocztówkowym kręgu. Najwidoczniej jeszcze wiele tajemnic przede mną, haha :D chociaż prezentację na jeden z przedmiotów zdecydowałam się zrobić właśnie o Postcrossingu :)
  Pocztówka z Hong Kongu jest świetna, mam wrażenie, że kartki z tego kraju zazwyczaj prezentują takie metropolitarne widoczki.
  Pytałaś o cenę magicznej pocztówki - jedna sztuka kosztuje 50 pensów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy mój list nie doszedł? bo nie ma zdjęcia na facebooku...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wszyscy przysyłali zdjecia, to nie był obowiązkowy punkt.

   Usuń
  2. wielka szkoda:(

   Usuń
 3. Przyznam, że nigdy nie potrafiłam zrozumieć, na jakiej zasadzie działa RR :P Dlatego dziękuję, nawet tak ciężko kapująca osoba jak ja zrozumiała :)
  Pocztówka z Hong Kongu niesamowita. Te kolory ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Hong Kong ♥ niby taka typowa, a prześliczna!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?