Nowe zdobycze

Witam was bardzo serdecznie na moim blogu!

7 grudnia obchodziłam 22-gą rocznicę urodzin, dlatego na początku chciałbym wszystkim, którzy pamiętali, bardzo podziękować za ogrom życzeń i miłych słów.

Pewnie zastanawia was tytuł dzisiejszego wpisu, jednak musicie poczekać, gdyż ujawnię o co chodzi na samym końcu. Pewnie jak zauważyliście wróciłam do intensywnego wysyłania pocztówek oraz listów. Postanowiłam bardziej skupić się na projekcie, z wymian prywatnych zrezygnowałam całkowicie.
Muszę wam powiedzieć, że logarytm postcrossing'u ostatnio oszalał. W zamian za jedną wysłaną nie otrzymuje jeden pocztówki, ale 4 do 6 pocztówek. 
W skrzynce znalazłam przepiękną pocztówkę z USA, musicie mi wierzyć, że w rzeczywistości wygląda lepiej. Już dawno nie otrzymałam pocztówki z za oceanu, a ta jest wyjątkowo urocza.
Kolejna pocztówka przyleciała do mnie z Białorusi. Muszę przyznać, że bardzo lubię pocztówki właśnie z tej serii, mam już kilka takich kartek. Oczywiście każda inna. 
Pocztówka z krecikiem, którego tylko łapki widać na pocztówce, przyleciała do mnie z Niemiec. Powiem, wam szczerze, że pocztówki z krecikiem dostaje tylko z Niemiec. 
Ta piękność przywędrowała do mnie z Indii, jest to moja pierwsza pocztówka z tego kraju otrzymana dzięki projektowi postcrossing.com. W tym tygodniu otrzymałam, aż dwie kartki z nowych państw. 
Oto przepiękna pocztówka kalendarz na przyszły rok. Na pierwszy rzut oka nie domyśliłam się z jakiego kraju do mnie przyleciała. Dopiero gdy spojrzałam na wiadomość, znaczki oraz pieczątkę zdałam sobie, że pochodzi z Polinezji Francuskiej!  

Bardzo was pozdrawiam i życzę miłego dnia! 

Komentarze

 1. Bardzo podoba mi się krecikowa pocztówka :) uwielbiam ten kreskówkowy motyw. W dodatku kwadratowy format i zaokrąglone rogi dodają jej uroku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A jednak istnieją pocztówki z turbinami wiatrowymi! Mogę prosić o link do pocztówki na PC? Dodałabym do ulubionych ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.postcrossing.com/postcards/IN-82384 :)

   Usuń
 3. Kiedy zobaczyłam krecikową kartkę, to pierwsza myśl u mnie była "Czechy ♥", a tu taka niespodzianka - kartka z Niemiec ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Krecikowa kartka najbardziej mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładna ta z Indii! :) Ta, którą ja kiedyś otrzymałam, jest zupełnie nieciekawa...

  OdpowiedzUsuń
 6. 100 lat - troszke spoznione :c !
  pierwsza pocztowka przecudna :3
  xoxo

  http://mangr0ves.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Najlepszego :)
  Piękne pocztówki :)
  uczepionamarzen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczna ta kartka z Indii! Ja mam już stamtąd dwie:D
  postcrossing-nalogiem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja nie mam jeszcze żadnej pocztówki z Krecikiem, a szkoda bo są urocze :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zauważyłam, że często piszesz, że "masz już pocztówki z takiej serii" lub coś w ten deseń. Ja w sumie nigdy nie zauważyłam, abym miała kartki w takim samym stylu, czy z tej samej serii, to ciekawe.
  Pocztówka z kalendarzem jest wspaniała i, wow, z Polinezji Francuskiej, szczęściara! :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?