Powracam...

Cześć ^_^ W Końcu wracam do blogowania! Nie było mnie przed dłuższy czas, dlatego muszę wszystko nadrobić, mam do pokazania kilka rzeczy, oraz przestawię wam kilka zmian dotyczące bloga ;)

Pierwszą zmianą jest wygląd blog, chciałabym aby był przyjazny i miły dla oka czytelnika. Jednak jeśli chodzi właśnie o sprawy graficzne, to nie jestem zbyt dobra w te klocki i przyjmę każdą pomoc!

Następną zmianą będzie sposób prowadzenia blog. Chciałabym do każdego posta napisać kilka słów od siebie, będę opisywać moje zakupy pocztówkowe itd. Myślę, że taka forma będzie bardziej dla was atrakcyjniejsza ;)

A teraz pokaże i opisze kilka szczegółów, które powinny już dawno trafić na blog.
Po pierwsze listy. Przez ten czas trafiły do mnie listy z Finlandii ( czerwona koperta w kropki), Indii ( koperta w króliczki) oraz największa Filipiny. Między czasie zamówiłaś śliczny papier listowy, postanowiłam nie odpisywać na listy do póki ich nie dostanę... 

Trochę na nie czekałam, ale było warto i myślę, że dziewczyny nie obrażą się gdy odpisze im na listy po świętach. Choć właśnie dzisiaj skończyłam pisać i wysłałam małe podarunki do Finlandii. 
Kochana Laura otrzyma ode mnie trochę słodkości, list, pocztówkę z Reksiem, małe notesiki i to wszystko poleciało w samodzielnie zrobionej kopercie... Mam nadzieje, że jej się spodoba... 
W końcu udało mi się posegregować wszystkie moje pocztówki:
Teraz każdy z domowników lub gości może je sobie spokojnie oglądnąć. Pocztówki są posegregowane kontynentami i państwami alfabetycznie. 
No więc tyle na dzisiaj ;) Pa 

Komentarze

 1. Ja co prawda nie wysylam systematycznie listów, ale czasem umawiam się z danym postcrosserem, że podczas swapów oprócz pocztówek napiszemy do soebie coś więcej i wymienimy dodatkowe przedmioty, to bardzo fajne wg mnie :)
  A i pocztówki mam w podobny sposób posegregowane :D

  mailboxofhappiness.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. gdzie zamówiłaś papeir. jst bardzo fajny, od razu kojarzy sie z Polską ;D
  gdzie suzkasz penfriendów?? :DD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Papier zamówiłam na forum, gdy ludziska zbierali zamówienia ze strony http://www.4-ka.com.pl/. Piękne tam mają pocztówki, magnesy, papier itd.
   PenPalsów szukam na oficjalnym forum postcrossingu, ale też na facebooku można kogoś znaleźć:)

   Usuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny oraz komentarze! ;)
Twoja opinia na temat bloga czy zamieszczanych
postów jest dla mnie bardzo ważna. :)

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

Jak zrobić kopertę? #3

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?