Oriflame

Marketing wielopoziomowy - co to jest?

"Marketing wielopoziomowy pozwala sprzedawcom na budowanie osobistych struktur współpracowników, od których obrotu otrzymuje się dodatkowe prowizje, Każdy sprzedawca w marketingu wielopoziomowym ma możliwość zbudowania własnej struktury handlowców, w której każdy z nich wynagradzany jest na postawie obowiązującego w danej firmie planu marketingowego."

Dlaczego wybrałam Oriflame? 

Zanim zdecydowała się wstąpić konkretnie do Klubu Oriflame, postanowiła zrobić pewnego rodzaju wywiad. Wiedziałam, że ma to być firma kosmetyczna, która jest dostępna na rynku Polskim oraz że ma opierać się na marketingu wielopoziomowym. Wybrałam kilka firm i postanowiła udać się do biura albo skontaktować się z osobą, która prowadzi rekrutacje nowych osób w danej firmie. Większość tych spotkań przebiegło bardzo szybko, a osoby nie mówiły nic poza tym, że trzeba chodzić po ludziach z katalogami i proponować kosmetyki. 
Najdłuższą rozmowę przeprowadziłam właśnie w biurze Oriflame, gdzie mój obecny sponsor wyjaśnił mi wszystkie szczegóły. Dowiedziałam, że też między innymi, że na kosmetykach i suplementach diety mogę zarobić pieniądze, tworząc własną grupę. W innych firmach niestety nawet o tym nie wspomniano. Wybrałam Oriflame i nie żałuje bo teraz wiem, że bardzo ważną rolę odgrywa rzetelny sponsor, który podpowie, pomoże, przeszkoli i udzieli niezbędnych informacji. 

Co daje nam wstąpienie do Klubu Oriflame? 

Ja osobiście nie spodziewałam się że firma Oriflame może zaoferować tak dużo! Po pierwsze mamy dostęp do naprawdę dobrej jakości kosmetyków. Ja jestem osobą która, zanim polecę dany produkt klientce najpierw przetestuje go na sobie. Często zbieram opinie też od mojej mamy lub siostry, która obecnie jest w mojej strukturze. Jakość kosmetyków to jedna ale każdy członek Klubu Oriflame od razu otrzymuje zniżkę 20% na wszystkie produkty dostępne w ofercie. Fajne?! Jasne, że tak bo każdy lubi zniżki i promocje. 

Dodatkowo na samym początku wchodzi do Programu Witamy, w którym przez trzy pierwsze katalogi możemy zgarnąć bardzo fajne prezenty za 4,90zł każdy. Mamy również Programy takie jak Bonus dla urody, Oferta tygodniowa, Program Sponsorski. 

Oriflame organizuje bardzo dużo szkoleń kosmetycznych, wellness lub motywacyjnych - płatnych lub bezpłatnych. Każdy konsultant ma możliwość wyjazdu na Konferencje Regionalne, Konferencje Wellness, prowadzone są też kwalifikacje na Konferencje i Seminaria zagraniczne. 

Oriflame posiada również bardzo ciekawy i prosty Plan Marketingowy dzięki, któremu możemy piąć się coraz wyżej i wyżej. Jak zacząć zarabiać pieniądze w Oriflame? 

Tak naprawdę mamy dwie opcje możliwości zarobku w Oriflame. Pierwsza do sprzedaż bezpośrednia, osoby te posiadają bardzo wielu klientów, którym proponują produkty. Jednak moim zdaniem w ten sposób nie jesteśmy w stanie zarobić większej gotówki, bardziej podoba mi się opcja druga. 

Budowanie własnej struktury. 

To jest oczywiście przykład, ponieważ może się zdarzyć, że do osiągnięcia sukcesu będziecie potrzebować więcej osób, gdyż któryś waszych konsultantów robi małe zamówienia i nie generuje dużej liczby punktów. Pewnie niektórzy z was pomyślą, że to nie sprawiedliwe, ponieważ ja jako sponsor zyskam najwięcej. To nie prawda! Bo każda osoba z mojej grupie może zostać Dyrektorem, a ja pomogę jej to osiągną i będę cieszyć się z sukcesów. 

Ile można zarobić tworząc własną strukturę? 

Jeśli jesteśmy bardzo zaangażowani i chcemy osiągnąć sukces oraz prężnie pomagamy swoim konsultantom rozwijać się, to możemy zarobić na prawdę konkretne pieniążki. 


Wynagrodzenie jest wypłacane co trzy tygodnie na konto bankowe, a jego wysokość jest uzależniona od twojego zaangażowania. 

Co zrobić, aby wstąpić do Klubu Oriflame? 

To bardzo proste! Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną meilowo: pocztowki.ag@o2.pl. Jeśli jesteś z poza mojego miejsca zamieszkania, bądź okolic - Ja przygotuje dla Ciebie specjalną kopertę, która będzie zawierać umowę oraz kopertę i znaczek zwrotny. Wypełnioną i podpisaną prze Ciebie umowę odsyłasz pod mój adres. Tylko, gdy Twoja umowa dotrze do mnie ja rejestruje Cię w systemie, następnie otrzymujesz swój indywidualnych numer konsultanta oraz hasło dzięki, który masz możliwość zalogowania się na stronie Oriflame i złożyć zamówienie. 
W tym momencie przesyłam Ci drugi pakiet, który zawiera katalog, list powitalny oraz wszelkie potrzebne instrukcję do złożenia swojego pierwszego zamówienia. Od tej chwili mamy stały kontakt telefoniczny, więc z razie potrzeby i pytań lub wątpliwości możesz się ze mną kontaktować.

A więc? Chcesz rozpocząć przygodę z Oriflame? 


pocztowki.ag@o2.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić kopertę origami?

To ile w końcu kosztuje znaczek na pocztówkę?

Jak zrobić kopertę? #3